Rekomendacijos

Dažnai manoma, kad pinigai – „suaugusiųjų rūpestis“, todėl tėvai vengia kalbėti apie šeimos finansus su savo vaikais. Šioje knygoje atskleidžiama, kada ir kokiais būdais gali būti pradėtas vaiku ugdymas apie pinigus ir kokią naudą tai duoda. Lengvai skaitoma, praktiniais pavyzdžiais paremta knyga padės auklėti vaikus taip, kad jie žinotų daiktų vertę, planuotų savo pirkinius ir mokėtų taupyti.

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija

Ši knyga yra puiki pagalbininkė tėvams, norintiems savo vaikus išmokyti atsakingai priimti finansinius sprendimus – tiek vaikystėje ir jaunystėje, tiek pradėjus gyventi savarankiškai. Ji parašyta lengvai ir bus suprantama ne tik finansininkui, bet ir su finansais kasdien nesusiduriančiam žmogui. Daugelis patarimų yra labai logiški ir kone savaime suprantami – bet pastaroji finansų krizė parodė, kad būtent savaime suprantamų asmeninių finansų tiesų nepaisymas ir sukėlė didelę dalį namų ūkių problemų. Taigi, mokykime savo vaikus elgtis su pinigais ir mokykimės patys.

Šarūnas Skyrius, „GILD Corporate Finance“ partneris, „Lietuvos Junior Achievement“ valdybos pirmininkas

Džiugu laikyti rankose šią knygą. Tai praktinis vadovėlis tėvams, norintiems ugdyti vaikus atsakingomis ir planuojančiomis asmenybėmis. Paprasta kalba apie finansus tėveliams tėveliams ir vaikams padės prasmingai bendrauti ir šia, sunkiai suprantama, gyvenimo tema.

Šeimų universitetas