Apie

Tikiu, kad laimė yra laisvė! Laisvė būti savimi, laisvė rinktis, būti savo sėkmingo gyvenimo kūrėjais, laisvė tobulėti, augti, dalintis. Būtent šias intencijas pildau būdama lektore, grupės vadove ir asmeninių finansų patarėja, bet svarbiausia aš – žmogus, moteris, dviejų sūnų mama, žmona, audra, harmonija ir humoras.
Edukacijos ir nuoširdžios pagalbos kūrimo idėja mane „pakvietė“ kurti vertę kitiems. Veikloje ir gyvenime siekiu sukurti įkvepiančią atmosferą, analizuoju žmones, įvykius, gerbiu ir puoselėju aplinką, kurioje esu.
Svajoju, kad nuo pat mažumės su vaikais, kiekvienoje šeimoje, vyktų atviras bendravimas ne tik santykių, tačiau ir asmeninių finansų valdymo temomis. Tai ypatingai svarbus įgūdis, nulemiantis daugybės kitų gyvenimo sričių sklandumą.
Gaila, tačiau finansinės temos pradeda rūpėti žmogui tada, kai jau skauda, kai susiduria su nesėkmėmis, nelaimėmis, nepritekliumi. Todėl svarbu nelaukti kritinio taško, „juodos dienos“, o nuolat ieškoti profesionalios pagalbos, gilintis į šias temas bei veikti. Tam, kad veiktume, reikia suprasti, pažinti…

Kontaktai:
Giedrė Petrilionienė
+37065050207
giedre.petrilioniene@gmail.com

  Parašykite žinutę Jums rūpima tema ar tiesiog paskambinkite. Nekantrauju susipažinti su Jumis!

  Tema
  Vardas *
  El. paštas *
  Telefonas
  Žinutė *