Apie

Tikim, kad laimė yra laisvė! Laisvė būti savimi, laisvė rinktis, būti savo sėkmingo gyvenimo kūrėjais, laisvė tobulėti, augti, dalintis. Būtent šias intencijas pildome šiame puslapyjem dalindamiesi istorijomis, rengdami seminarus, dirbtuves, kurdami įrankius.

Edukacijos ir nuoširdžios pagalbos kūrimo idėja mus „pakvietė“ kurti vertę kitiems. Veikloje ir gyvenime siekiame sukurti įkvepiančią atmosferą, analizuojam žmones, įvykius, gerbiam ir puoselėjam aplinką, kurioje esame.
Svajojam, kad nuo pat mažumės su vaikais, kiekvienoje šeimoje, vyktų atviras bendravimas ne tik santykių, tačiau ir asmeninių finansų valdymo temomis. Tai ypatingai svarbus įgūdis, nulemiantis daugybės kitų gyvenimo sričių sklandumą.
Tam, kad veiktume, reikia suprasti, pažinti…

Projektas „Vaikai ir pinigai“ gyvuoja socialiniuose tinkluose, o nuo 2023 m. transformavosi į šeimos kūrybines dirbtuves.
Mama Giedrė – svajonių, idėjų generatorė, istorijų aprašytoja, lektorė, praktinių dirbtuvių apie finansinį raštingumą tėvams ir vaikams trenerė.
Tėtis Deivydas – kruopščiosios rankos, kurios konstruoja, dažo, klijuoja, apipavidalina sumanymus (dažniausiai – motyvuojančias taupykles).
Brolis Jokūbas (jaunesnysis Giedrės ir Deivydo sūnus) – idėjų tikrintojas, įgyvendinimo patarėjas, vaikų užrašų bendraautorius.
Brolis Augustas (vyresnysis Giedrės ir Deivydo sūnus) – švelnusis kritikas, idėjų palaikytojas ir investuotojas.

Draugaukime ir tobulėkime kartu!

Kontaktai:
Giedrė Petrilionienė
+37065050207
giedre.petrilioniene@gmail.com

Klaida: Kontaktų forma nerasta.